fbpx

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

AKİS YAZILIM insan hayatını kolaylaştırarak problemleri çözmek ve eski ilkel yöntemleri geride bırakarak yeni teknolojiler üretmek için, farklı projeler üreterek bunları hayata geçirmeye çalışan bir firmadır. Bunların yanı sıra web tasarım, e-ticaret sistemleri, sosyal medya yönetimi, e-ticaret yönetimi, grafik tasarım gibi alanlarda da hizmet sunarak sektörde ilerlemektedir. Hizmet verdiği alanlarda dürüstlük ve kaliteli iş anlayışıyla hareket etmektedir. Müşterilerinin isteklerini analiz ederek ihtiyaçlarına göre hizmet sunmaktadır. Yapılan işin kalitesi AKİS YAZILIM için önemlidir. AKİS YAZILIM “İş sahibini gösterir” mantığında düşünmekte bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman şekilde çalışan AKİS YAZILIM ’da önceliği kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır.

VİZYON

Gelişen dünyada ilkel kalmış yöntemleri yazılımsal çözümler üreterek yok edeceğiz. Bu ilkel yöntemlerin yerine geliştirdiğimiz yeni teknolojilerin kullanımını sağlayacağız. Gündelik işlerimizi kolaylaştırmayı sağlayan uygulamalar geliştirerek hayatı daha kolay ve yönetilebilir hale getireceğiz. Farklı Sektör ve hedef kitlelerine hitap eden bu uygulamamalar ile sektörde öncü isimlerden olacağız.

Gelecek İnternette

Gelişen dünyayla birlikte her şey dijitalleşmeye başladı. Bu dijitalleşmede en büyük rolü internet üstleniyor. Sosyal ağlardan şirket sistemlerine, cansız nesnelerin haberleşmesinden İnternette satış sitelerine kadar daha birçok alanda internet etkin rol oynamaya başladı. İlerleyen dönemde bu daha da yaygınlaşacak. Biz YENİ DÜNYADA yerimizi aldık çalışmalarımızı sürdürerek farklı sistemler ve webe dair alanlarda hizmet vermekteyiz.

MİSYON

Yazılım alanında hedeflerimize acele etmeden emin adımlarla ilerliyoruz. Öncelikle ar-ge yaparak eksiklerimizi belirliyoruz ve bu eksikleri kapatmak için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. AKİS YAZILIM olarak kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz

YAZILIMDAKİ SESİNİZ

Yazılım Bizim İşimiz
E-Ticaret Paketi alanlara E-Ticaret Yönetim Paketlerinde %30 İndirim!
+ +