Kurumsal

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

AKİS YAZILIM insan hayatını kolaylaştırarak problemleri çözmek, eski ilkel yöntemleri geride bırakarak yeni teknolojiler üretmek ve farklı projelere imza atmak amacıyla 2019 yılında kurulmuştur. Kurulduktan sonraki ilk iki yıllık süreçte sadece kendi ürettiği yazılımlarla hizmet vermek dışında ek olarak firmalara özel web yazılım, web tasarım, android uygulama geliştirme gibi alanlarda da hizmet vermiştir. Bu sürecin ardından yalnızca kendi ürettiği yazılımlar ile hizmet verme hedefine ulaşarak; diğer tüm hizmet alanlarını sonlandırmıştır. Akis yazılım, şu anda aktif olarak kendi ürettiği yazılımlarla hizmet sunmaktadır. Hizmet verdiği alanlarda dürüstlük ve kaliteli iş anlayışıyla hareket etmektedir. Müşterilerinin isteklerini analiz ederek ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sunmayı hedeflemektedir. AKİS YAZILIM, “İş sahibini gösterir” mantığında düşünmekte; bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman şekilde çalışan AKİS YAZILIM ’da önceliği kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. “Yazılımdaki Sesiniz” sloganıyla, hizmet verdiği sektörlerde yazılımları ile öncü olmayı hedeflemektedir.

VİZYON

Gelişen dünyada ilkel kalmış yöntemleri yazılımsal çözümler üreterek yok edeceğiz. Bu ilkel yöntemlerin yerine geliştirdiğimiz yeni teknolojilerin kullanımını sağlayacağız. Gündelik işlerimizi kolaylaştırmayı sağlayan yazılımlar geliştirerek hayatı daha kolay ve yönetilebilir hale getireceğiz. Farklı Sektör ve hedef kitlelerine hitap eden bu yazılımlarımızla sektörde öncü isimlerden olacağız.

MİSYON

Yazılım alanında hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Öncelikle ar-ge çalışmaları yaparak eksiklerimizi belirliyoruz ve bu eksikleri kapatmak için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. AKİS YAZILIM olarak kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

2019

Hayallerimiz için yola çıktık

2021

İlk yazılımızı yayınladık. Hayallere bir adım daha yaklaştık!

2022

Dönüştük, değiştik. Sadece ürettiğimiz yazılımlarla yola devam etme misyonumuza ulaştık!

2023

Daha iyi hizmet verebilmek için yazılımlarımız için Ar-ge çalışmaları yapmaya başladık. Güncellemelere ve destek vermeye devam ediyoruz.

YAZILIMDAKİ SESİNİZ

Yazılım Bizim İşimiz