Web & Mobil Uygulamalarımız

KARESAYFAM

Karesayfam dijital mezar taşları oluşturmak için 2020 yılında farklı bir isimle yayına girerek faaliyete başlamıştır. Mezarlıklarda karekod uygulaması sayesinde mezar taşına yapıştırılan karekod baskı okutularak merhum kişi hakkında biyografi, fotoğraf, anı videolarına ulaşılabilir. Ayrıca dua yüklenerek dua okutulabilir. Karesayfam 2021 yılında güncellenerek herkese açık bir sistem haline gelmiştir. Her alanda karekod kullanımına açılmıştır ve yeni bir isimle yayına alınmıştır. Öncelikle mezarlıklarda karekod alanında kullanım yoğunluğu olan uygulamamız artık farklı sektörlere de hizmet vermeye başlayarak daha geniş kapsamda kullanılmaktadır. Mezarlıklar, Cafe&Restoran, Ürün Paketleri, Tekstil ürünleri vb. yerlerde kullanılmaktadır.

DİJİTAL MEZARLIK

Mezarlıklarda karekod uygulaması sayesinde mezar taşına yapıştırılan karekod baskı okutularak merhum kişi hakkında biyografi, fotoğraf, anı videolarına ulaşılabilir. Karekod üzerinden dua okutulabilir.

KAREKOD MENÜ

Cafe ve Restoranlarda karekod menü sistemimiz ile menünüzü dijitalleştiriyoruz. İşletme sahibi eski usul kağıt menüler yerine karekod menü kullanarak menüyü kolayca yenileyebilir fazla maaliyetlerden kurtulabilir.

ÜRÜN PAKET KAREKOD

Ürün paketlerine karekod uygulanmaktadır. Buradaki okutulan karekod o ürün hakkında içerik, gramaj, marka tescil vb. bilgiler verilmektedir. Ürün paketlerindeki kağıt üzerinde ufak ufak yazılan okuması zor yazıları kaldırarak bunun yerine karekodu getirmekteyiz. Böylece tek bir karekodla müşteri ürün hakkında tüm bilgilere kolayca erişebilmektedir.